1 Haziran 2011 Çarşamba

Lilyum çiçekli perde modeli ve şemaları...

Selamlar,haziran ayının ilk gününde herkese güzel ve keyifli bir gün diliyorum...
Bu aralar pek elişi yaptığım yok.Arşivimden eklemelerle yola devam ediyorum.Bugün de yarım kalmış bir perde modelimi eklemek istedim.Örneğini canım annem çıkarmıştı.Benim devam etmemi bekliyor :( Bende bu tembellik ve bazen de başka elişlerine duyduğum maymun iştahlılık yüzünden bakalım ne zaman başlayacağım.Bittikten sonra uçlarına kurtçuklar yapılacak.En üşendiğim yer de o kısımlar... Neyse lafı çok uzatmak istemiyorum daha önce çekilmiş resimlerden bir kaçını ekliyorum.Resimler gece çekildiği için kusura bakmayın nolur!Bu modelin perdelere takım olarak hem masa örtüsü hem sehpa örtüsü de var.Seneler önce tanımadığımız bir bayandan,tanıdık biri vasıtasıyla ,rica minnetle isteyip aldığımız bu perde modelinin hem masa örtüsünü ,hem de sehpa örtülerini de işletmişti o bayan.Dışardan bakıldığında acayip bir albenisi vardı bu perde modelinin, yapmak isteyenlere kolay gelsin diyelim.Yaptığım da da bana tabii...Herkese en içten sevgi ve selamlarımla...

8 yorum:

maria dedi ki...

cok cok cok guzel

mari


te imbratisez cu mult drag

Marifetane hobi dedi ki...

Merhabalar canım benim..Gerçekden çok güzel bir model.Yapmayı çok isterim ama sabrım yetermi bilmem.şpemalarını büyütüp aldım.aklım ikna olursa cansu için yapmak isterim.ben bugünlerde havlu dantelleriyle bozdum kafayı. ikişer üçer çiçek model alıp bırakıyorum kenara.epeyce birikti.çantamda çok yer kaplamadığından misafirliğe falan giderken alıyorum yanına ufak ufak örüyorum..Arzucum model için teşekkürler bitanem.Allah'a emanetsin öptüm canım..

noblesse dedi ki...

çok hoş bir model, peşine düştüğünüz kadar var Arzucum, mutlaka bitirmelisin.

Marcia(Salada Mixtta) dedi ki...

Estamos fazendo uma votação para escolher os 10 melhores blogs mais interessantes e que atraiu um bom numero de visitantes durante os últimos 6 meses.
Os ganhadores irão receber um selinho com o nome do seu blog, e seu blog será divulgado durante 1 mês no Salada Mixtta com o banner do seu blog,se você não possuir um banner,colocaremos só o nome do seu blog. A votação começará no dia 01/07/2011 e terá termino no dia 15/08/2011.de uma passada lá e escolha o seu blog preferido

Arzu'nun hobileri dedi ki...

Mari,multimesc draga :)

Merhaba Haticem,hoşgeldin canım :)rica ederim ,beğenmene sevindim,umarım ilerde yaparsın kızına :) ben de otursam başına, yapsam keşke ahh bu aralar yine çok tembelim.boya badana işi dün bitti ama çok işim var :)temizlik ve yerleştirme işleriyle uğraşıyorum.havlu dantelleri çabuk ilerleyen model olursa güzel,modelleri örnek çıkarıp,sonra işlemek iyi fikir canım.bizimle paylaşırsın umarım.Sen de Allah'a emanet ol .öptüm bende:)

Noblessecim,çok teşekkür ederim canım.beğenmene sevindim.Gerçekten bitmiş ve ütülenmiş hali çok hoş,hele de penceredeki duruşu bakın bana dedirtecek cinstendi...Artık ne zaman başlar ve bitiririm kimbilir ama eninde sonunda bitecek canım.sevgiler arkadaşıma...


Marcia, wellcome to my page :)

Marifetane hobi dedi ki...

Ben geldim canım benim, Regaip kandilin mübarek olsun bacım..Yüreğinden geçirdiğin tüm isteklerini hayırlısyla bu gece hürmetine kabul eylesin inşaAllah..dostun dosta duası kabul olurmuş..sende bana dua et olurmu..evi taşıyacağım ev arıyoruz.evden ziyade hayırlı komşularım olsun yeter..gerçek komşuluğu öyle çok özledim ki bilemezsin..istanbul gibi yerde de zor ama Allah kerim..selametla kal canım öptüm..

Marifetane hobi dedi ki...

iyi geceler canım..tesadüfen böyle bir şablon tasarım sitesi buldum.belki sende ilgilenirsin diye urlsini bırakıyorum.ben beğendim büyük ihtimal uyarlayacağım birini kendime..
http://fondosdeensuenos.blogspot.com.adres bu canım.öptüm.

Anonim dedi ki...

Thought I would comment and say neat theme, did you make it for yourself? It's really awesome!